Področno prvenstvo OŠ v streljanju z zračno puško

strelci_16

Na osnovno šolskem prvenstvu Gorenjske regije, ki je bilo v Škofji Loki, so se odlično izkazali učenci in učenke Osnovne šole Trzin. Ekipno so zmagali v konkurenci učenk letnik 2001-2002, v postavi Zala Koritnik (2. mesto posamezno), Nina Dimc (6.) in Daša Dolenšek (5.) ter v konkurenci mešanih ekip učencev letnik 2003-2004, v postavi Domen Zupanc Mušič (1.), Luka Lukić (2.) in Jan Emberšič (5.)
Uspešne so bile tudi učenke letnik 2003-2004, ki so tekmovale v posamični konkurenci: Pika Pezdir (2. mesto), Eva Verbovšek (3.), Lana Prostran ( 5.) in Nika Sjepanovič (9.).
Na državno prvenstvo, ki bo marca v Ljubljani, sta se uvrstili obe zmagovalni ekipi in Pika Pezdir kot drugouvrščena tekmovalka v svoji kategoriji.
Mladim strelkam in strelcem iskreno čestitam.

Podrobnosti v biltenu.

Mentor