Uspela prireditev šolskega sklada

ZAHVALA!

Dobrodelna prireditev Zame, zate, za nas je uspešno za nami. V Šolski sklad smo z vstopnicami, donacijami, prodanimi prigrizki, pecivom, sadikami, izdelki iz volne ter fotografijami uspeli zbrati rekordnih 1619 evrov in 32 centov.
Iskrena hvala vsem, ki ste pomagali pri programu, pripravi in izvedbi prireditve.
Hvala vsem, ki ste prispevali darilca za srečelov ter odstopili svoje sladke dobrote, sadike rastlin ali svoje ročno delo in storitve za prodajo na stojnicah.
In hvala vsem vam, ki ste z donacijo prispevali v Šolski sklad, kupili vstopnico in se prireditve udeležili.

Zbrani denar bo namenjen izključno za sofinanciranje šol v naravi ter za družine v stiski, ki zaprosijo za pomoč pri plačilu različnih šolskih dejavnosti.

Dragica Marinko
Šolski sklad

Če želiš biti srečen eno uro, zadremaj.
Če želiš biti srečen en dan, pojdi lovit ribe.
Če želiš biti srečen vse življenje, pomagaj sočloveku.
(kitajski pregovor)