Še ena uspešna zbiralna akcija papirja in zbiranje potrebščin za zapuščene živali

S skupnimi močmi smo v spomladanski akciji zbrali kar 9110 kilogramov papirja. Zahvaljujemo se g. Toniju in g. Rudiju ter sodelujočim učencem za pomoč pri izvedbi akcije. Hvala tudi vsem pridnim in zvestim zbirateljem papirja za velik odziv. Polovica izkupička bo namenjena delovanju šolskega sklada, polovica pa bo na pobudo učencev in po sklepu šolske skupnosti, namenjena zavetišču za živali.

Nadaljujemo pa s pomočjo zapuščenim živalim. Med 4. in 13. majem bo na naši šoli potekalo zbiranje hrane in drugih potrebščin za zapuščene kužke in muce. Zbirali bomo pasjo in mačjo hrano, priboljške, odeje, posteljice, povodce, ovratnice, šampone za higieno kužkov in igrače, ki so primerne za živali. Vse zbrane stvari bomo darovali društvu Animal Angels. Skupaj pomagajmo društvu, da lahko iz ulice spravi čim več zapuščenih živali in jim najde topel dom.

Zbirno mesto za vaše prispevke je v šolski knjižnici.

Šolska skupnost