Po dolgem času spet šolski časopis

Po dolgem času je luč sveta zopet ugledal šolski časopis OŠ Trzin. Z odprtimi očmi in ušesi so sledili vsem dogodkom in jih beležili učenci izbirnega predmeta Vzgoja za medije pod mentorstvom prof. Irene Capuder. Dobil je kar primerno ime Mixer, saj lahko v njem najdemo res veliko število različnih rubrik.

Kot se za šolski časopis spodobi se je vsak oddelek predstavil s fotografijo in kratkim opisom. Za resnejše bralce so učenci pripravili intervjuje z več znanimi osebami, ki so na nek način povezane s Trzinom. Svoj delež pa so prispevali tudi učenci, ki so pripravili reportažo z ekskurzije po Parizu. Da je branje pestrejše, so poskrbeli posamezni učenci z literarnimi prispevki, likovna podoba časopisa pa je pestrejša zaradi  likovnih izdelkov, ki so nastali v tem šolskem letu.

Vas mika, da bi časopis prelistali?  Poiščite ga pri učencih, saj je na zadnji šolski dan prav vsak izmed njih dobil svoj izvod.