Moj košček za mir

V sredo, 7. 12. 2016, smo z nekaterimi učenci Osnovne šole Trzin pripravili prav posebno novoletno smrečico, na katero smo napisali voščila v različnih jezikih. Pogovarjali smo se tudi o tem, da pogosto prijaznost in lepa gesta pomenita več kot materialne dobrine. Prijazne misli, kako lahko nekomu polepšamo dan, so učenci zapisali v bele zvezdice.

V torek, 13. 12. 2016, pa se je na naši šoli odvijal že tradicionalni božično-novoletni koncert Zapojmo in zaigrajmo skupaj, na katerem je lepe želje v maternih ali tujih jezikih voščilo kar 13 učencev v dvanajstih jezikih. Po koncertu so se lahko nastopajoči in starši posladkali z različnim pecivom, ki so ga pripravili nekateri starši nastopajočih.

Multiplikatorka Ana Kotnik

kkkk