Božično-novoletni koncert

V torek, 8. 12. 2015, so učenci OŠ Trzin s povabljenimi gosti in v sodelovanju z DPM Trzin izvedli tradicionalni božično-novoletni koncert.

Današnji koncert smo pripravili za deklico Tijo, ki bi morala biti brezskrbna učenka 2. razreda naše šole. Pa ni, saj ima hude zdravstvene težave, zaradi katerih ne more obiskovati naše šole. Tia ima namreč izjemno redko bolezen, ki se ji reče DiGeorgeov sindrom, poleg tega pa ima še težko okvaro srca in pljuč. Zaradi terapij, ki jih je deležna, lepo napreduje, a kaj, ko so te terapije samoplačniške in zelo zelo drage. Prostovoljne prispevke, zbrane na koncertu, smo namenili Tijinemu zdravljenju.

V imenu Tijine družine se vam iskreno zahvaljujemo za Vašo dobroto. Vaše široko srce bo znano vsem!

Foto: Nuša Slatner

Več fotografij v galeriji.