Sprejem prvošolcev na Osnovni šoli Trzin

V ponedeljek, 3. septembra 2018, smo na OŠ Trzin pripravili prireditev ob sprejemu prvošolcev.

Prvošolce in njihove starše sta pozdravila ravnateljica Matejka Chvatal in župan Občine Trzin, Peter Ložar, ki je prvošolčkom podaril slikanico z naslovom Ajdovski Kevder, ki nadvse domiselno in prijazno predstavlja način življenja v minulih časih na območju Trzina in Mengša.

Prvošolcem in njihovim staršem smo pripravili kratek kulturni program z igrico Pika gre v šolo. 53 prvošolcev je bilo navdušenih nad lepim sprejemom. Pogumno in polni pričakovanj so skupaj z učiteljicama in vzgojiteljicama odkorakali v učilnici 1.a in 1.b razreda, kjer so se spoznali s sošolci in se posladkali s torto, ki jo za prvošolce vsako leto podari Društvo prijateljev mladine iz Trzina.

Starše je v nadaljevanju ravnateljica Matejka Chvatal seznanila z vsemi pomembnimi informacijami glede organizacije dela na šoli.

Znanje prihaja skozi vsa vrata, le odpreti jih je treba. Naj bodo vrata znanja v tem šolskem letu vsem na stežaj odprta.

Ravnateljica: Matejka Chvatal