Vtisi iz letne šole v naravi

DANIJEL: Prvi dan smo imeli zabavni večer. Predstavili smo se Bovčanom in si pripovedovali vice.

DAVID: Po večerji smo se igrali na igrišču in bilo mi je zelo všeč.

NAI: Naša soba se imenuje Kraljeva družina. Na pogradu spim skupaj z novim sošolcem Anžetom. Zgradili smo peščeni grad.

MATIC in JAKOB Z.: Zelo nama je bilo všeč, ko smo se peljali s kanuji.

SINJA: Na kanuju sem veslala in to mi je bilo zelo všeč.

MAKS: Všeč mi je bilo, ko smo se s hitrim čolnom peljali zapravljat v Malinsko.

JAKOB C.: Še posebej mi je bila všeč vožnja z gumenjakom.

BOR: Imamo se super. Do Malinske smo se peljali zelo hitro. Črt je naredil ovinek in čoln se je nagnil.

SARA ZOJA in NIKA J.: Med vožnjo s čolnom smo zavijali in veselo vzklikali.

NINA, NIKA Z., MAŠA in TANEA: Na Krku se imamo zelo lepo. Najbolj nam je bil všeč sprehod po Malinski in že se veselimo vožnje z banano.

ALJAŽ, JAN, NIK, ANŽE in NEJC: Všeč nam je bila vožnja s čolnom in komaj čakamo na vožnjo z banano.

NIAN: Čoln je bil kot rowling coster. Všeč mi je bila tudi odbojka na miki.

JAKA FRANC: Pri igranju odbojke smo se zelo zabavali.

ROK: V Malinski smo kupovali igrače, kape, ogrlice in druge spominke.

ANDRAŽ: Imam novo kapo in očala.

NEŽA: V Malinski smo si kupili veliko novih stvari.

EVA: Zelo sem se zabavala, ko smo v Malinski kupovali spominke.

KLEMEN: Tukaj se imamo zelo lepo. Danes se bomo šli peljat z banano in upam, da nas bodo prekucnili.

ŽAN: Na preizkusu plavanja sem bil razvrščen v drugo skupino. Zelo sem bil zadovoljen.

ŠPELA, NINA in KRISTINA: Spoznale smo veliko novih prijateljic. Tu se zelo zabavamo.

ANA: V Malinski je bilo zelo lepo, komaj čakam na vožnjo z banano.

KRISTJAN: Tukaj je zelo fajn, v mestu je bilo super, čez dve uri gremo na vožnjo z banano.

TARA: Počutim se kot v pravljici: vožnja s čolnom v mesto, banana in veliko novih prijateljev.

GAL: Na plavanju mi je bilo zelo všeč, ker smo se lahko tunkali.

KLEIA in ŽIVA: Hrana na Krku je zelo dobra. Všeč nama je bilo kupovanje spominkov.

JAKOB T.: Meni je bilo najbolj všeč, da smo igrali nogomet.

MARK: Na morju se imam zelo lepo, čeprav malo pogrešam atija in Mašo. V mestu sem jima za spomin kupil košaro in školjke.