Uspehi naših atletov na področnem atletskem tekmovanju

V ponedeljek, 29. 6. 2017, je na stadionu v Mekinjah pri Kamniku potekalo področno atletsko tekmovanje za osnovne šole. Nanj se je uvrstilo 13 učencev in prav toliko učenk, ki so tekmovali v kategorijah mlajših in starejših učencev oz. učenk. Pohvaliti velja vse učence, saj so s svojimi izidi več kot uspešno branili barve šole.

Najboljše rezultate pa so dosegli:

1.mesto Nika Levičnik – skok v daljino

1.mesto Maruška Vuk – tek 60m

2.mesto Tina Razpotnik – skok v višino

2.mesto štafeta 4x100m dekleta – Pavšek, Roš, Razpotnik, Levičnik

3.mesto Ana Markovič – tek 300m

3.mesto Izak Bogovič – tek 60m

Maruška Vuk je bila daleč najmlajša udeleženka tekmovanja in je z lahkoto premagala vse tekmovalke, ki so bile tudi dve leti starejše od nje. Z dobrimi rezultati pa so se na državno prvenstvo, ki bo v sredo, 7. 6. 2017, v Žalcu, uvrstile Nika Levičnik v skoku v daljino, Tina Razpotnik v skoku v višino in šolska štafeta deklet 4x100m v postavi: Maksi Pavšek, Kaja Roš, Tina Razpotnik in Nika Levičnik.

Andreja Kavčič Vrhovec, profesorica športne vzgoje