Tekmovanje iz znanja angleščine za devetošolce in osmošolce

11. 2015 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za devetošolce. Udeležilo se ga je 12 učenk in učencev 9. a in b razreda. Bronasto priznanje bodo prejeli Katja Čadež, Jurij Anžič, Zala Koritnik in Marko Vrhovnik.

Katja Čadež, Jurij Anžič in Zala Koritnik pa se bodo poglobili še v pisanje eseja o obravnavani knjigi Shermana Alexia The Absolutely True Diary of a Part-Time Indian in se udeležili regijskega tekmovanja, 27. 1. 2016 na OŠ Janka Kersnika Brdo.

Šolskega tekmovanja iz angleščine za osmošolce se je 19. 10. udeležilo 13 tekmovalcev. Bronasto priznanje bodo prejeli Aicha Zupančič, Nejc Kralj, Lan Alexander Rojs in Oliver Wagner.

Nejc, Lan in Aicha so se že udeležili tudi državnega tekmovanja na OŠ Jožeta Moškriča v Ljubljani. Lan in Aicha sta dosegla 70 in 71 točk, za prejeto srebrno priznanje pa bi jih morala zbrati 72. Upam, da bosta imela drugo leto več sreče.

Čestitke vsem tekmovalcem, Katji, Juriju in Zali pa veliko uspeha na regijskem tekmovanju!

Andreja Rotar,
mentorica