TEKMOVANJE IZ FIZIKE, 2016

Letošnjega šolskega tekmovanja iz znanja fizike se je v februarju 2016 udeležilo 14 osmošolcev in 8 devetošolcev, ki so osvojili skupaj 11 bronastih Stefanovih priznanj.

Področno tekmovanje iz fizike za domžalsko-kamniško regijo je bilo 18. marca na OŠ Komenda Moste. Trzinski tekmovalci so bili: osmošolci Lucija Huč, Brin Tomc in Tian Lipovšek ter devetošolec Tilen Zupanc Mušič.

Lucija, Brin in Tilen so osvojili srebrno Stefanovo priznanje; Tianu je do priznanja zmanjkala le 1 točka.

Lucija in Tilen sta se nato pomerila še na državnem tekmovanju  v Ljubljani, kjer je bila Lucija Huč, 8.a, med najboljšimi slovenskimi osmošolci in se v Trzin vrnila z zlatim Stefanovim priznanjem.

Čestitamo!                                                                                  Zapisala: Jana Klopčič

Tilen in Lucija