Tabor 2. razredov Dogodivščinam naproti

Učenci 2. razredov so bili od ponedeljka, 9. 9. 2019 do srede, 11. 9. 2019 na Medvedjem Brdu na taboru z naslovom Dogodivščinam naproti. Bivali smo v domu CŠOD Medved.

Prvi dan smo se iz deževnega Trzina pripeljali na sončno Medvedje Brdo. Večinoma sončno vreme nas je spremljalo vse tri dni. Tako smo lahko uživali v vseh dejavnostih zunaj: plezali smo po plezalni steni, streljali z lokom, se orientirali v okolici doma, v gozdu ustvarjali bivališča za škrate, izdelovali bivališča za preživetje v naravi, šli na pohod, v miže premagovali ovire, prvi večer pa skozi teleskop opazovali luno in zvezde. Tudi dejavnosti v domu so bile zanimive: spoznali smo živali doma in se drugi večer po veselem plesu ter različnih zabavnih plesnih igrah spuščali po slavnem toboganu v domu.

Polni lepih vtisov so otroci na avtobusu na poti domov zaspali, nekateri pa se celo pot do šole še kar smejali in si pripovedovali vtise s tabora.

Maja Mušič