Sprejem prvošolcev na Osnovni šoli Trzin

V torek, 1. septembra 2020, smo na OŠ Trzin pripravili nekoliko drugačen sprejem prvošolcev, generacije 2020/21.

Prvošolce posameznega oddelka in njihove starše je ob vstopu skozi šolski vhod 1. triade pozdravila ravnateljica Matejka Chvatal. Razredničarke oddelkov  1. a, 1. b in 1. c so nato svoje učence poklicale v kolono, kateri se je hudomušno priključila še Pika Nogavička, ki jo je z veseljem odigrala šestošolka, in skupaj z njimi odkorakala v matično učilnico. 59 prvošolcev je bilo navdušenih, pogumno in polni pričakovanj so eno šolsko uro preživeli s sošolci ter se posladkali s torto, ki jo je, kot že nekaj let zapored, podarilo Društvo prijateljev mladine iz Trzina.

Starši pa so v šolski avli izvedeli vse pomembne informacije na 1. roditeljskem sestanku.

Znanje prihaja skozi vsa vrata, le odpreti jih je treba.

Naj bodo vrata znanja v tem šolskem letu vsem na stežaj odprta.