ŠPORTNI DAN: Pohod na Dobeno

V sredo, 12. 9. 2018, so imeli učenci 1. triade športni dan. Prvošolci in drugošolci so se podali proti spodnjemu Dobenu, tretješolci pa so imeli cilj na zgornjem Dobenu. Preden so se podali na pot, so jim učiteljice opisale pot pohoda, jih opozorile na nevarnosti, opozorile, da morajo tudi sami  poskrbeti za varnost v prometu in preverile, ali imajo prvošolci rumene rutice.

S polnimi nahrbtniki in športno oblečeni so se učenci v spremstvu učiteljic podali na pohod. Med potjo so opazovali naravo in se urili v vztrajnostni hoji. Na Dobenu smo pomalicali, si odpočili, igrali in družili.

Po povratku v šolo so učenci prijetno utrujeni in polni novih vtisov s pohoda, naredili kratko obnovo  ter svoje doživljaje tudi ilustrirali.

Koordinatorica ŠD: Nancy Vake