Regijsko srečanje mladih raziskovalcev

V sredo, 27. 3. 2019, je  svoje raziskovalne naloge na regijskem srečanju na OŠ Dragomelj uspešno predstavilo in zagovarjalo pred tekmovalno komisijo 9 raziskovalcev OŠ Trzin. Pod  mojim mentorstvom so predstavili 4 raziskovalne naloge s področja sociologije:

• Brina Lavtar in Ula Supej, 5.a: Elektronske naprave in osnovnošolci;
  • David Maksimovič, 4.a, Natalija Maksimovič in Pina Pernuš, 5.a: Šolske torbe;
  • Ana Hudnik in Doroteja Jurše, 5.a: Skrb za hišne ljubljenčke;
  • Elizaveta Klochkova in Alisa Milićević, 6.a: Vpliv računalniških igric na mladino.

Ob uspešnem zaključku raziskovalnega dela vsem mladim raziskovalcem, ki so naloge uspešno zaključili, čestitam. Vem, da je bilo v naloge vloženega veliko truda, časa in volje. Prepričana sem, da jim bodo pozitivne izkušnje,  pridobljeno znanje in spretnosti v veliko pomoč in vzpodbuda pri nadaljnjem raziskovalnem delu.

Vse tiste mlade raziskovalce, ki jim tokrat nalog ni uspelo dokončati, vabim, da se raziskovanja pravočasno lotijo v  naslednjem šolskem letu.

Koordinatorica: Slavka Kozel