Podaljšanjada 2015 z Lucijo Mlinarič

dsc06714Učenci podaljšanega bivanja so se v ponedeljek, 25. maja, preizkusili v športnih igrah na šolskem igrišču za medaljo Podaljšanjade 2015. Letos nas je s svojim obiskom počastila naša najboljša kotalkarica Lucija Mlinarič. Večkratna dobitnica medalj svetovnih in evropskih prvenstev nam je predstavila vso čarobnost kotalkanja, pričarala ples na kotalkah s posnetkom njenega zmagovalnega nastopa in nam s svojo življenjsko zgodbo vlila vere v notranjo moč in doseganja sanj z močno voljo, pogumom in prijaznim nasmehom. Na igrišču je z veseljem poklepetala z otroki, se z njimi preizkusila v športnih igrah in številnim podelila avtograme. Ne samo otroci in učiteljice podaljšanega bivanja, tudi naša gostja je z igrišča odhajala nasmejana in s prijetnimi vtisi današnjega popoldneva v podaljšanem bivanju.

Zapisala: Marijana Petek, učiteljica PB

*fotoutrinki