Občinsko tekmovanje v namiznem tenisu

ekipno

V ponedeljek 13. in torek 14. februarja je v prijetnem ambientu OŠ Dragomelj potekalo Občinsko tekmovanje v namiznem tenisu za osnovne šole domžalske regije. Nastopilo je 7 osnovnih šol z več kot 85 udeleženci. Tekmovali so v kategorijah: fantje 2.-5. razred, fantje 6.-9. razred, dekleta 2.-5. razred, dekleta 6.-9. razred, fantje absolutno (s točkami pri NTZS), dekleta absolutno in ekipno. OŠ Trzin je zastopalo 12 učenk in učencev. Najbolje so se izkazali Martin Gerkšič, 3.-4. mesto pri mljaših fantih; Nejc Gerkšič, 2. mesto pri starejših fantih; Mitja Zavec, 2. mesto pri fantih Absolutno in Pika Pezdir, 3.-4. mesto pri starejših dekletih. Šolsko ekipo so sestavljali Mitja, Nejc, Pika in Ana Markovič. Dosegli so odlično 3. mesto. Na tekmovanju je naše učenke in učence vodil mentor krožka in trener David Orešnik.

Na Področno tekmovanje, ki bo v marcu, so se uvrstili Martin, Nejc, Mitja, Pika, Ana in Jakob Rems. ČESTITKE!

Absolutno F 6-9 F

Prispevek pripravil mentor namiznega tenisa, David Orešnik