PREKLIC PRIJAVE IN ODJAVA PREHRANE

Oddano prijavo na šolsko prehrano lahko starši kadar koli pisno prekličejo. Starši lahko za stalno odjavijo vse ali posamezne obroke šolske prehrane. Podpisano pisno izjavo o preklicu prijave na šolsko prehrano starši oddajo:

Odjava prehrane velja z naslednjim dnem po prejemu pisne izjave o preklicu prijave na šolsko prehrano, ki jo starši oddajo organizatorju šolske prehrane.

ODJAVA IN PRIJAVA POSAMEZNEGA DNEVNEGA OBROKA MED ŠOLSKIM LETOM

Starši so dolžni odjaviti posamezen obrok ali vse obroke:

ali

• s telefonskim klicem na telefonsko številko šolske kuhinje:
    01 564 78 16.

Posamezen obrok za odsotnega učenca so starši dolžni pravočasno odjaviti. Posamezen obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi vsaj en delovni dan prej do 8. ure.

Obroke morajo odjaviti tudi tisti starši, ki imajo subvencionirane obroke.

Po končani odsotnosti bo učencu zagotovljen posamezni obrok, če bodo starši še isti dan pred začetkom pouka, najkasneje pa do 8. ure na enak način, kot velja za odjavo, obvestili kuhinjo, da je učenec prisoten pri pouku.

Posamezni obrok za učenca, ki je odsoten od pouka zaradi sodelovanja na športnih in drugih tekmovanjih, ekskurzijah, taborih, šoli v naravi…, odjavi šola.